universidade

novasb

inscricionb

contactab

galeria_fotos


Fase Clasificatoria

8 e 9 de marzo de 2019 : ESO

15 e 16 de marzo de 2018 : Bacharelato

Calendario xornada clasificatoria Bacharelato 2 e 3 de marzo de 2018

Calendario BACHARELATO

Fase Hora Sala Nome Abrev. Puntos Nome Abrev. Puntos
Clasificatoria 09:15:00 1 IES DE SOUTOMAIOR SOUT2 0 IES BECERREÁ BECE2 0
Clasificatoria 09:15:00 2 IES MARCO DO CAMBALLÓN CAMB 0 IES VAL DO TEA VTEA 0
Clasificatoria 09:15:00 3 IES A PINGUELA PING 0 COLEXIO LA SALLE SALL2 0
Clasificatoria 10:00:00 1 IES CASTRO ALOBRE ALOB 0 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 0
Clasificatoria 10:00:00 2 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 0 IES PINTOR COLMEIRO COLM 0
Clasificatoria 10:00:00 3 IES DE SOUTOMAIOR SOUT1 0 COLEXIO LA SALLE SALL1 0
Clasificatoria 10:45:00 1 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 0 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 0
Clasificatoria 10:45:00 2 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 0 IES DE SABÓN IESA 0
Clasificatoria 10:45:00 3 IES RÍO CABE CABE 0 IES AGRA DO ORZÁN AGRA 0
Clasificatoria 11:30:00 1 IES BECERREÁ BECE1 0 IES DE RODEIRA RODE2 0
Clasificatoria 11:30:00 2 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 0 IES LAXEIRO LAXE 0
Clasificatoria 11:30:00 3 IES DE SOUTOMAIOR SOUT2 0 IES MARCO DO CAMBALLÓN CAMB 0
Clasificatoria 12:15:00 1 IES A PINGUELA PING 0 IES VAL DO TEA VTEA 0
Clasificatoria 12:15:00 2 IES BECERREÁ BECE2 0 COLEXIO LA SALLE SALL2 0
Clasificatoria 12:15:00 3 IES CASTRO ALOBRE ALOB 0 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 0
Clasificatoria 13:00:00 1 IES DE SOUTOMAIOR SOUT1 0 IES PINTOR COLMEIRO COLM 0
Clasificatoria 13:00:00 2 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 0 COLEXIO LA SALLE SALL1 0
Clasificatoria 13:00:00 3 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 0 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 0
Clasificatoria 15:00:00 1 IES RÍO CABE CABE 0 IES DE SABÓN IESA 0
Clasificatoria 15:00:00 2 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 0 IES AGRA DO ORZÁN AGRA 0
Clasificatoria 15:00:00 3 IES BECERREÁ BECE1 0 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 0
Clasificatoria 15:45:00 1 IES MARCO DO CAMBALLÓN CAMB 0 IES LAXEIRO LAXE 0
Clasificatoria 15:45:00 2 IES DE RODEIRA RODE2 0 IES DE SOUTOMAIOR SOUT2 0
Clasificatoria 15:45:00 3 IES BECERREÁ BECE2 0 IES VAL DO TEA VTEA 0
Clasificatoria 16:30:00 1 COLEXIO LA SALLE SALL2 0 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 0
Clasificatoria 16:30:00 2 IES A PINGUELA PING 0 IES CASTRO ALOBRE ALOB 0
Clasificatoria 16:30:00 3 COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA 0 IES PINTOR COLMEIRO COLM 0
Clasificatoria 17:15:00 1 COLEXIO LA SALLE SALL1 0 COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS 0
Clasificatoria 17:15:00 2 IES DE SOUTOMAIOR SOUT1 0 COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 0
Clasificatoria 17:15:00 3 IES LUCUS AUGUSTI LUCU 0 IES DE SABÓN IESA 0
Clasificatoria 18:00:00 1 IES AGRA DO ORZÁN AGRA 0 IES A XUNQUEIRA II XUNQ 0
Clasificatoria 18:00:00 2 IES RÍO CABE CABE 0 IES BECERREÁ BECE1 0
Clasificatoria 18:00:00 3 IES DE RODEIRA RODE2 0 IES LAXEIRO LAXE 0

Clasificación equipos BACHARELATO

Nome Abrev. Lugar Debates Gañados Suma puntos
IES BECERREÁ BECE1 BECERREÁ 3 441
IES LUCUS AUGUSTI LUCU LUGO 3 433.5
IES RÍO CABE CABE MONFORTE DE LEMOS 3 428.5
COLEXIO LA SALLE SALL2 SANTIAGO DE COMPOSTELA 3 410.5
COLEXIO PLURILINGÜE SAN JOSÉ-FEC SJOS LUGO 2 432.5
COLEXIO M.ª INMACULADA HH CARMELITAS HHCA VIGO 2 404
COLEXIO LA SALLE SALL1 SANTIAGO DE COMPOSTELA 2 399.5
IES PINTOR COLMEIRO COLM SILLEDA 2 388
IES A PINGUELA PING MONFORTE DE LEMOS 2 387
IES LAXEIRO LAXE LALÍN 2 386
IES DE SOUTOMAIOR SOUT2 SOUTOMAIOR 2 328.5
IES DE RODEIRA RODE1 CANGAS 2 311.5
IES A XUNQUEIRA II XUNQ PONTEVEDRA 1 407
IES BECERREÁ BECE2 BECERREÁ 1 395
IES MARCO DO CAMBALLÓN CAMB VILA DE CRUCES 1 350
IES DE RODEIRA RODE2 CANGAS 1 277.5
IES DE SOUTOMAIOR SOUT1 SOUTOMAIOR 0 381
COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA1 POIO 0 355
COLEXIO INTERNACIONAL SEK-ATLÁNTICO ATLA2 POIO 0 331.5
IES VAL DO TEA VTEA PONTEAREAS 0 313.5
IES AGRA DO ORZÁN AGRA CORUÑA 0 298
IES DE SABÓN IESA ARTEIXO 0 282.5
DESCANSA DESC -- 0 0